Aktualita

Rok 2017 pre Kalvín wood

Aký bol pre Vás rok 2017?

…. bol plný výziev. Museli sme sa vysporiadať s požiadavkou trhu a zaviesť do ponuky súčasný moderný štýl, aby sme uspokojili širšiu časť klientely. Možno to znie ako ľahká úloha, bol to však neľahký proces nadväzovania nových kontaktov s dodávateľmi. Keďže, spoľahlivý partner je zárukou poskytnutia tej najlepšej služby, nechceli sme to podceniť.

Podarilo sa firme Kalvín wood niečo na čo ste hrdí?

…ľudia sa čoraz viac vracajú k domáckemu zariaďovaniu príbytkov. Zaujímajú sa o svoje pocity, ktoré môžu načerpať zo svojich domovov ako o trendy, ktoré nám určujú módni ´´ dizajnéri´´. Toto je pre nás úspechom, keďže sa skupina klientov so záujmom o tento štýl rozrastá a vracia sa k nám.

Budú sa meniť trendy dizajnu aj u Vás?

….my zostávame verní trendu, ktorý značku Kalvín wood dostal do povedomia širokej verejnosti. Je to štýl inšpirovaný provensálskym vidiekom, doplnený o vlastný dizajn, vďaka čomu nás ľudia spoznávajú.

Načo sa tešíte v roku 2018?

….tešíme sa na nové inšpirácie, ktoré nám prinesie pracovaná cesta do levanduľového Provensálska. Rovnako sa pripravujeme na výstavu nábytku a dizajnu do Francúzska. Nie v pozícii vystavovateľa ale s cieľom nadviazať spoluprácu so svetovými výrobcami nábytku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *